GS8ALF033091DAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 3.09 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pi ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 3.09 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin SOIC - Tube