GS8ALF024121BAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 4.12 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pi ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 4.12 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin SOIC - Tube