GS7BLF036490DDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 649 Ohm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 649 Ohm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin SOIC - Tube