GS7BLF035230JT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 523 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +