GS7BLF031742FFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 17.4 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOIC ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 17.4 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOIC - Tube