GS7BLF031131BAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.13 kOhm ±0.1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.13 kOhm ±0.1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube