- GS7BLF028061GCT
GS7BLF028061GCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 8.06 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin SO ...
Description
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 8.06 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin SOIC - Tube