GS7BLF023901GDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 3.9 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 3.9 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin SOIC - Tube