GS7BLF021962DCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 19.6 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 19.6 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin SOIC - Tube