GS7BLF021131BBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.13 kOhm ±0.1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.13 kOhm ±0.1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube