GS7ALF034702GAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 47 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 47 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube