GS7ALF034700CBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 470 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 470 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube