- GS7ALF031213FT
GS7ALF031213FT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 121 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC - Tube
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description