GS7ALF021653GFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 165 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOIC ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 165 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOIC - Tube