GS7ALF017871BAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 7.87 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 P ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 7.87 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube