- GS4BLF038872JCT
GS4BLF038872JCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 88.7 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOIC ...
Description
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 88.7 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOIC - Tube