GS4BLF035902CBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 59 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 59 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 8 Pin SOIC - Tube