GS4BLF035492DAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 54.9 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 54.9 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOIC - Tube