GS4BLF032802JDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 28 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 28 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOIC - Tube