GS4BLF032431FDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 2.43 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 2.43 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOIC - Tube