GS4BLF032002GT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 20 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +