GS4BLF031182FDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 11.8 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 11.8 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOIC - Tube