GS4BLF022002JCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 20 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 20 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 8 Pin SOIC - Tube