GS4BLF0164R9FFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 64.9 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 64.9 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube