- GS4BLF013650FDT
GS4BLF013650FDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 365 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOIC - ...
Description
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 365 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 8 Pin SOIC - Tube