GS4BLF012612JFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 26.1 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 26.1 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 8 Pin SOIC - Tube