GS4ALF019092GGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 90.9 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 8 Pin SOI ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 90.9 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 8 Pin SOIC - Tube