GS4ALF012672DAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 26.7 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pi ...
Description +
Resistor Network - 4 Isolated Resistors - 26.7 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 8 Pin SOIC - Tube