- GS3-820K-5%
GS3-820K-5%
IRC/TT Electronics
Metal Glaze™ Power Resistor - 820 kOhm ±5% - 3W - Axial Lead - 1000V Max - 13.1mm x 5.7 mm Dia
Description
Search Keywords: GS3820K5
Supplier:IRC/TT Electronics
Part No:GS3-820K-5%
In Stock:
44
Can Ship immediately
Buy all 44 in-stock or the regular minimum order quantity of 250