GQCBLF037501FAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 7.501 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 7.501 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube