GQCBLF035761CAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 5.76 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 5.76 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube