GQCBLF035491CCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 5.49 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 5.49 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-24 - Tube