GQCBLF035231JBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 5.23 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 5.23 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-24 - Tube