GQCBLF035100CBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 510 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 510 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-24 - Tube