- GQCBLF034871BT
GQCBLF034871BT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 4.87 kOhm ±0.01% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - QSOP-24 - Tube
Description