GQCBLF034020GFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 402 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 402 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-24 - Tube