GQCBLF028061BAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 8.06 kOhm ±0.01% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 8.06 kOhm ±0.01% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube