GQCBLF023002GFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 30 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 30 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-24 - Tube