GQCBLF013012JCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 30.1 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 30.1 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-24 - Tube