GQCBLF012370FFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 237 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSO ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 237 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-24 - Tube