GQCALF024301DT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 4.3 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - QSOP-24 - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +