GQCALF022322DAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 23.2 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0. ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 23.2 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-24 - Tube