GQCALF0156R2FCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 56.2 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 56.2 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-24 - Tube