GQ8BLF037682DCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 7.682 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 7.682 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-16 - Tube