GQ8BLF034121FCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 4.12 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 4.12 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-16 - Tube