GQ8BLF016192BBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 61.9 kOhm ±0.01% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.0 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 61.9 kOhm ±0.01% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-16 - Tube