GQ8BLF015232CCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 52.3 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.2 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 52.3 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-16 - Tube