GQ8BLF014990FCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 499 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 499 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-16 - Tube