GQ8BLF011050DCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 105 Ohm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 105 Ohm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-16 - Tube