GQ8ALF021211JFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 1.21 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Thin Film Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 1.21 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-16 - Tube